Dzień Przedszkolaka

Przedszkolaki z grupy I, II i III radośnie świętują Dzień Przedszkolaka w Parku Centralnym

Diziś, 20 września, najmłodsze dzieci z naszego przedszkola miały okazję oznajmić lokalnej społeczności, że świętują. W barwnym korowodzie, z piosenką na ustach, wyruszyliśmy do Parku Centralnego ,aby śpiewać, tańczyć i wesoło się bawić. W salach przedszkolnych również czekało na nas wiele atrakcji i wspaniałej zabawy! Bawiliśmy się przy największych przebojach dla dzieci, braliśmy udział w konkurencjach sportowych i zabawach integracyjnych.
Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.
Joanna Gnatowicz

W związku z obchodami Dnia Przedszkolaka, najmłodsze dzieci z grupy I i II wybrały się na wycieczkę do Jungle Park. Sala zabaw, kryła w sobie moc atrakcji oraz niezapomniane wrażenia ,które na długo pozostaną w sercach naszych dzielnych przedszkolaków.