GRUDZIEŃ

06.12  WSZYSTKIE DZIECI MIKOŁAJA KOCHAJĄ...- zabawy muzyczno -taneczne  z Mikołajem na holu. Recytacja wierszy, śpiewanie piosenek przygotowanych przez poszczególne grupy Mikołajowi, wręczenie prezentów.

13.12 Przedstawienie zimowe dzieci z grupy IV dla rodziców

18.12 Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu  dzieci z grupy VI

20.12. Przedstawienie Jasełkowe dla rodziców dzieci z grupy V i pensjonariuszy z Dziennego Domu Pomocy Społecznej

21.12 Przedstawienie świąteczne  dla rodziców- występuje grupa III

BAL KARNAWAŁOWY

dzieci66

UWAGA RODZICE!

3 STYCZNIA 2019 ROKU ODBĘDZIE SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU

BAL KARNAWAŁOWY.  ROZPOCZNIE SIĘ O GODZINIE 9.30 I POTRWA DO 12.30. PODCZAS BALU BĘDĄ WYKONYWANE ZDJĘCIA  PRZEZ PROFESJONALNEGO FOTOGRAFA.

ROZPOCZĘCIE SESJI ZDJĘCIOWEJ PRZEWIDYWANE NA GODZINĘ 8.00.

Z NIECIERPLIWOŚCIĄ ODLICZAMY DNI DO NASZEGO WIELKIEGO BALU ! WSPANIAŁA ZABAWA GWARANTOWANA !

"WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA"-AKCJA CHARYTATYWNA

plakat wszystkie kolory swiata 2s9b4mt2

DRODZY RODZICE !!!

NASZE PRZEDSZKOLE BIERZE UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI "WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA" ORGANIZOWANEJ PRZEZ UNICEF POLSKA. AKCJA MA NA CELU WSPARCIE PROGRAMÓW SZCZEPIEŃ RATUJĄCYCH ŻYCIE DZIECI W NAJUBOŻSZYCH KRAJACH ŚWIATA. W RAMACH AKCJI ZACHĘCAMY PAŃSTWA ABYŚCIE WRAZ ZE SWOIMI DZIEĆMI W DOMU ZAPROJEKTOWALI I USZYLI SZMACIANE LALECZKI ( WG WSKAZANEGO WYKROJU DOSTĘPNEGO U NAUCZYCIELEK W GRUPACH) KTÓRYM NADACIE IMIĘ ORAZ PRZYPISZECIE KRAJ Z KTÓREGO POCHODZI. GOTOWE LALECZKI NALEZY SKŁADAĆ U NAUCZYCIELEK W GRUPACH DO 15 STYCZNIA.PO CZYM ODBĘDZIE SIĘ ICH WYSTAWA. KAŻDY BĘDZIE MÓGŁ WYBRAĆ SOBIE LALECZKĘ, ZAOPIEKOWAĆ SIĘ NIĄ, A JEDNOCZEŚNIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECKU, PRZEKAZUJĄC NA TEN CEL DAROWIZNĘ ( M.IN. 10 ZŁ).

LICZYMY NA PAŃSTWA WSPARCIE, ZAANGAŻOWANIE I KREATYWNOŚĆ.

KOORDYNATOR: KATARZYNA BĄK

wydarzenia listopad c.d.

20 listopad - pasowanie na przedszkolaka nowych dzieci z grupy II i III

68045075 rome italy december 9 2015 open hand raised with color blue and white of flag of unicef painted on w

20 listopad -DZIEŃ NIEBIESKI - OBCHODZIMY MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA . UNICEF JEST STRAŻNIKIEM KONWENCJI O PRAWACH DZIECKA NA ŚWIECIE, A SYMBOLEM ORGANIZACJI JEST KOLOR NIEBIESKI. PROSIMY RODZICÓW O UBRANIE TEGO DNIA DZIECI NA NIEBIESKO.