Regulamin licytacji lalek UNICEF

Regulamin licytacji Lalek Projektu Unicef

Wszystkie Kolory Świata - V edycja

w Przedszkolu Publicznym nr 11 w Brzegu

1. Licytacja laleczek wykonanych w ramach Projektu Edukacyjnego UNICEF „Wszystkie Kolory Świata” V edycja odbędzie się w dniu: 21.02.2019. od godz. 15.15   na holu I p Przedszkola Publicznego nr 11 w Brzegu.
  2. Na holu I piętra umieszczono lalki biorące  udział w licytacji wraz z numerami poszczególnych lalek od 1-60.
  3. Wstępna wywoławcza darowizna za laleczkę to kwota w wysokości 10 zł (zgodnie z regulaminem Projektu Edukacyjnego UNICEF). Każda następna osoba licytująca lalkę, podwyższa kwotę licytowaną o co najmniej ½ darowizny wywoławczej o 5 zł. Należy nadmienić, iż regulamin nie przewiduje górnej granicy kwoty licytowanej.
  4. Forma zbiórki: zbiórka w gotówce do Pań Magdaleny Bonar i Agnieszki Szpytko.
  5. W licytacji biorą udział osoby, które wcześniej pobrały serduszko z numerem licytującego.
  6. Wylicytowane lalki zostaną przekazane tym osobom licytującym, których proponowana kwota za lalkę będzie najwyższa.
  7. Darowiznę za każdą wylicytowaną lalkę należy przekazać do Pani Magdaleny Bonar i Agnieszki Szpytko, które sprawują nadzór nad prawidłowym przebiegiem licytacji.
  8. Całą kwotę darowizny Koordynator projektu Katarzyna Bąk przekaże na konto UNICEF. Raport z akcji wraz z kwotą darowizny będzie opublikowany na stronie pp11brzeg.pl

Luty

21.02  Licytacja laleczek z programu edukacyjnego UNICEF "Wszystkie Kolory Świata"

wydarzenia styczeń

3.01 - Bal karnawałowy (będą wykonywane zdjęcia)

8.01- warsztaty bursztynnicze dla grup IV, V i VI

9.01 -planetarium w przedszkolu

Święto Babci i Dziadka w przedszkolu :

grupa I 24 .01

grupa II 22.01

grupa III 17.01

grupa IV 25.01

grupa V 15.01

grupa VI 16.01

występy wszystkich grup odbędą się w godzinach porannych.

GRUDZIEŃ

06.12  WSZYSTKIE DZIECI MIKOŁAJA KOCHAJĄ...- zabawy muzyczno -taneczne  z Mikołajem na holu. Recytacja wierszy, śpiewanie piosenek przygotowanych przez poszczególne grupy Mikołajowi, wręczenie prezentów.

13.12 Przedstawienie zimowe dzieci z grupy IV dla rodziców

18.12 Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu  dzieci z grupy VI

20.12. Przedstawienie Jasełkowe dla rodziców dzieci z grupy V i pensjonariuszy z Dziennego Domu Pomocy Społecznej

21.12 Przedstawienie świąteczne  dla rodziców- występuje grupa III

BAL KARNAWAŁOWY

dzieci66

UWAGA RODZICE!

3 STYCZNIA 2019 ROKU ODBĘDZIE SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU

BAL KARNAWAŁOWY.  ROZPOCZNIE SIĘ O GODZINIE 9.30 I POTRWA DO 12.30. PODCZAS BALU BĘDĄ WYKONYWANE ZDJĘCIA  PRZEZ PROFESJONALNEGO FOTOGRAFA.

ROZPOCZĘCIE SESJI ZDJĘCIOWEJ PRZEWIDYWANE NA GODZINĘ 8.00.

Z NIECIERPLIWOŚCIĄ ODLICZAMY DNI DO NASZEGO WIELKIEGO BALU ! WSPANIAŁA ZABAWA GWARANTOWANA !