wydarzenia listopad

Pasowanie na przedszkolaka- grupa I oraz nowe dzieci z grupy I.                                                                                5.11-występ kapeli góralskiej

8.11 -Narodowe Święto Niepodległości - występ grupy VI

14.11 - wycieczka do Kolejkowa -Wrocław ( grupy: III, IV, V i VI). Prosimy przyprowadzić dzieci  w tym dniu do godziny 7.30. Śniadanie około godziny 8.00. Wyjazd - 8.30. Powrót do przedszkola około godziny 14.00.

15.11 - Pasowanie na przedszkolaka w grupie II

konkurs plastyczny "Moja kolejka" -praca plastyczna przestrzenna w grupach.

20.11 - Obchody "Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF"- prosimy rodziców o ubranie dzieci w odzież koloru NIEBIESKIEGO .

wydarzenia październik

29. 10 -Teatrzyk pt. "Na łące i na polanie"

9.10 - Fotogama wykona zdjęcia do kalendarzy

11.10 - Dzień Edukacji Narodowej -występ grupy V

wydarzenia wrzesień

20.09 - Dzień Przedszkolaka

25.09 - udział grupy VI w drugiej edycji Lekkoatletycznej Olimpiady Przedszkolaków

zmiany w przedszkolu po wakacjach

Po intensywnym okresie prac remontowych w czasie wakacji , dzieci i rodziców przywitały odmienione i  odświeżone wnętrza . Nowy blask i widoczne zmiany zyskały  sale grupy I wraz z szatnią maluszków, sala gr II, III, IV i V . Prace dotyczyły malowania ,  montażu tablic z siatki , wykonania nowej podłogi, oraz zakup nowych , bajkowych dywanów.  Ogród przedszkolny również zyskał na funkcjonalności -zburzono garaż i wyłożono kostkę . Postawiono nowe ławki i stół oraz zasiano trawę .

J.G.

kierunki pracy przedszkola w roku szkolnym 2019/2020

Główne kierunki pracy przedszkola w tym roku szkolnym :

"Mały Europejczyk" .

Poznajemy zawody - "Zawód kolejarz".

Programy i innowacje realizowane w przedszkolu:

"Wiem, co jem"

"Mali badacze"

"Angielski w świecie przedszkolaka"

"Klub małego i dużego podróżnika"