"WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA"-AKCJA CHARYTATYWNA

plakat wszystkie kolory swiata 2s9b4mt2

DRODZY RODZICE !!!

NASZE PRZEDSZKOLE BIERZE UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI "WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA" ORGANIZOWANEJ PRZEZ UNICEF POLSKA. AKCJA MA NA CELU WSPARCIE PROGRAMÓW SZCZEPIEŃ RATUJĄCYCH ŻYCIE DZIECI W NAJUBOŻSZYCH KRAJACH ŚWIATA. W RAMACH AKCJI ZACHĘCAMY PAŃSTWA ABYŚCIE WRAZ ZE SWOIMI DZIEĆMI W DOMU ZAPROJEKTOWALI I USZYLI SZMACIANE LALECZKI ( WG WSKAZANEGO WYKROJU DOSTĘPNEGO U NAUCZYCIELEK W GRUPACH) KTÓRYM NADACIE IMIĘ ORAZ PRZYPISZECIE KRAJ Z KTÓREGO POCHODZI. GOTOWE LALECZKI NALEZY SKŁADAĆ U NAUCZYCIELEK W GRUPACH DO 15 STYCZNIA.PO CZYM ODBĘDZIE SIĘ ICH WYSTAWA. KAŻDY BĘDZIE MÓGŁ WYBRAĆ SOBIE LALECZKĘ, ZAOPIEKOWAĆ SIĘ NIĄ, A JEDNOCZEŚNIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECKU, PRZEKAZUJĄC NA TEN CEL DAROWIZNĘ ( M.IN. 10 ZŁ).

LICZYMY NA PAŃSTWA WSPARCIE, ZAANGAŻOWANIE I KREATYWNOŚĆ.

KOORDYNATOR: KATARZYNA BĄK