Uwaga -konkurs plastyczny

90445589 m

Uwaga konkurs plastyczny

pt. „KORONAWIRUS- JAK SIĘ PRZED NIM CHRONIĆ?”

Drogie dzieci. Aby urozmaicić czas spędzany w domu i powalczyć z nudą, proponujemy konkurs-aktywność plastyczną, która obudzi Waszą kreatywność. Mimo, młodego wieku, często zaskakujecie nas swoją wiedzą. Codziennie przekonujemy się jak bogate wiadomości macie na temat działań, które zapobiegają KORONAWIRUSOWI. Do dzieła -narysujcie to !

Regulamin konkursu:

• Chętny przedszkolak wykonuje jedną pracę plastyczną (przy niewielkim wsparciu rodzica) na kartce formatu A4.
  • Tematem pracy jest : „KORONAWIRUS- JAK SIĘ PRZED NIM CHRONIĆ?”
  • Technika pracy dowolna: kredką, plakatówką, akwarelą, węglem, ołówkiem, wycinanka, wydzieranka, techniki łączone itp.
  • Kolorowanki, obrazki konturowe nie biorą udziału w konkursie.
  • Prace oceni komisja w skład, której wejdą wybrani pracownicy przedszkola i dyrekcja.
  • 6 prac zostanie nagrodzonych (po 1 z każdej grupy). Za zajęcie 1-go miejsca jest przewidziana nagroda specjalna- wydrukowanie pracy jako plakatu w drukarni ( dużym format.) Pozostałe 5 prac- to nagrody rzeczowe 😊 .
  • Prace należy wysłać w formie zdjęcia na adres email przedszkola Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Prosimy , aby prace były możliwie dokładnie sfotografowane lub zeskanowane , aby w przypadku zajęcia 1-go miejsca nadawały się do druku.
  • Termin nadsyłania prac – do 29.05.2020r.

Ewa Banach , Joanna Gnatowicz