otwarcie przedszkola z dniem 1 czerwca 2020r.

Burmistrz Brzegu informuje, że w dniu dzisiejszym ( 29.05.2020 roku) otrzymaliśmy wyniki testów

w kierunku obecności przeciwciał anty-SARS-CoV-2 pracowników naszej placówki. Wyniki nie budzą zastrzeżeń.

W związku z powyższym,  z dniem 1 czerwca br. następuje odwieszenie czasowe ograniczenia funkcjonowania naszego przedszkola.

Oznacza to, że z dniem 1 czerwca przedszkole podejmuje  swoją działalność na zasadach określonych w wytycznych  Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Edukacji Narodowej.

Dyrekcja przedszkola informuje rodziców, którzy złożyli stosowną dokumentację i spełniają warunki przyjęcia, że przedszkole jest przygotowane na przyjęcie dzieci, a Grono Pedagogiczne i pracownicy obsługi i administracji przeszkoleni.

Poniżej zdjęcia sal przygotowane na przyjęcie dzieci w nowej rzeczywistości.