Mikołaj w przedszkolu

Drodzy Rodzice!

Już w piątek tj. 4 grudnia nasze przedszole odwiedzi Święty Mikołaj. Z powodu wyjątkowej sytuacji, wizyta będzie przebiegała w nieco innym charakterze. Nasz Gość zapuka do drzwi każdej z grup indywidualnie.

Prosimy Rodziców o uregulowanie płatności na Radę Rodziców, gdyż pokrywają one koszty zakupu prezentów.

ozonowanie przedszkola

Drodzy Rodzice.

Informujemy, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno dzieci jak i pracowników przedszkola, w dniu dzisiejszym (t.j.27.11.) jest przeprowadzany zabieg ozonowania wszystkich pomieszczeń użytkowych w przedszkolu ze szczególnym uwzględnieniem sal dydaktycznych.

Dezynfekcja ozonem wykazuje silne działanie niszczące bakterie oraz inne drobnoustroje. Zaletą ozonowania jest to, iż nie niszczy odkażanych powierzchni i nie pozostawia po zakończeniu dezynfekcji nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach.

Serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi Silarskiemu - przewodniczącemu Rady Rodziców, za zaangażowanie w dzisiejsze prace.

dyrektor Alina Makowska

UWAGA PILNE DECYZJA Z 26 LISTOPADA

Szanowni Rodzice,

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 11 w Brzegu informuje, że decyzją Sanepidu w dniu   27 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne we wszystkich grupach przedszkolnych. Powodem zawieszenia zajęć jest pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa u kolejnego pracownika przedszkola oraz skierowanie na kwarantannę pracowników będących w bezpośrednim kontakcie.

Zajęcia dla wszystkich grup będą realizowane w formie zdalnej na stronie internetowej przedszkola

Powrót do zajęć stacjonarnych planowany jest na 30 listopada 2020r.

Prosimy wszystkich rodziców o rozmowy z dziećmi na temat konieczności stosowania zasad higieny osobistej i środków ostrożności, przy jednoczesnym wsparciu emocjonalnym dzieci.

Wszystkie informacje przekazywane będą rodzicom poprzez ustalone formy kontaktu z wychowawcami grupy i dyrektorem.

Informujemy, że przedszkole jest przygotowane na trudne sytuacje, a działania podjęte we współpracy z Sanepidem oraz Organem Prowadzącym przedszkole służą prewencji w zaistniałej sytuacji epidemiologicznej.

Dyrektor Przedszkola Nr 11

Alina Makowska

nowe wytyczne GIS

Główny Inspektorat Sanitarny opublikował nowe wytyczne dotyczące przedszkoli i żłobków. Zmiany dotyczą możliwości przyprowadzenia dziecka, gdy jeden z domowników przebywa na kwarantannie. Prosimy rodziców o zapoznanie się z poniższą treścią.

szczegółowe informacje można znaleźć tu: wytyczne