UWAGA PILNE DECYZJA Z 26 LISTOPADA

Szanowni Rodzice,

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 11 w Brzegu informuje, że decyzją Sanepidu w dniu   27 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne we wszystkich grupach przedszkolnych. Powodem zawieszenia zajęć jest pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa u kolejnego pracownika przedszkola oraz skierowanie na kwarantannę pracowników będących w bezpośrednim kontakcie.

Zajęcia dla wszystkich grup będą realizowane w formie zdalnej na stronie internetowej przedszkola

Powrót do zajęć stacjonarnych planowany jest na 30 listopada 2020r.

Prosimy wszystkich rodziców o rozmowy z dziećmi na temat konieczności stosowania zasad higieny osobistej i środków ostrożności, przy jednoczesnym wsparciu emocjonalnym dzieci.

Wszystkie informacje przekazywane będą rodzicom poprzez ustalone formy kontaktu z wychowawcami grupy i dyrektorem.

Informujemy, że przedszkole jest przygotowane na trudne sytuacje, a działania podjęte we współpracy z Sanepidem oraz Organem Prowadzącym przedszkole służą prewencji w zaistniałej sytuacji epidemiologicznej.

Dyrektor Przedszkola Nr 11

Alina Makowska