grupa III z wizytą przy Szopce Betlejemskiej

crechenoel012vi5
 
10 stycznia grupa III wybrała się spacerkiem do kościoła Św. Mikołaja , aby zobaczyć Szopkę Betlejemską . Dzieci przypomniały sobie historię narodzin Jezusa, wskazywały i nazywały poszczególne figury w szopce oraz odśpiewały kolędę "Przybieżeli do Betlejem pasterze". 

Joanna Gnatowicz. 

planetarium w przedszkolu

9 stycznia w naszym przedszkolu gościło Mobilne PLANETARIUM. W "międzygalaktycznych " pokazach uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne. Ze względu na specyficzne warunki projekcji , jakość zdjęć jest obniżona.

 

Joanna Gnatowicz.

zakończenie zajęć logorytmicznych w grupie III i V

nuty ruchomy obrazek 0020

Od września 2017 roku,  nasze przedszkole brało udział w projekcie "Aktywny Kreatywny Maluch- program wsparcia przedszkoli na terenie Gminy Brzeg".

Program ten był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. 

Dzieci, których rodzice wyrazili zgodę na udział swojego dziecka w projekcie , uczestniczyły w zajęciach dodatkowych z logorytmiki, gry w szachy oraz zajęć informatycznych pt. "Kodowanie na dywanie". Zajęcia odbywały się poza realizacją podstawy programowej. 

Pod koniec grudnia dobiegł końca projekt Aktywny Kreatywny Maluch . Dzieci z grupy III i V skorzystały z zajęć logorytmiki prowadzonych przez panią Joannę Gnatowicz w naszym przedszkolu. Poniżej fotorelacja z zajęć.

 

Copyright © Topnet 2014