Regulamin licytacji lalek UNICEF

Regulamin licytacji Lalek Projektu Unicef

Wszystkie Kolory Świata - V edycja

w Przedszkolu Publicznym nr 11 w Brzegu

1. Licytacja laleczek wykonanych w ramach Projektu Edukacyjnego UNICEF „Wszystkie Kolory Świata” V edycja odbędzie się w dniu: 21.02.2019. od godz. 15.15   na holu I p. Przedszkola Publicznego nr 11 w Brzegu.
  2. Na holu I piętra umieszczono lalki biorące  udział w licytacji wraz z numerami poszczególnych lalek od 1-60.
  3. Wstępna wywoławcza darowizna za laleczkę to kwota w wysokości 10 zł (zgodnie z regulaminem Projektu Edukacyjnego UNICEF). Każda następna osoba licytująca lalkę, podwyższa kwotę licytowaną o co najmniej ½ darowizny wywoławczej o 5 zł. Należy nadmienić, iż regulamin nie przewiduje górnej granicy kwoty licytowanej.
  4. Forma zbiórki: zbiórka w gotówce do Pań Magdaleny Bonar i Agnieszki Szpytko.
  5. W licytacji biorą udział osoby, które wcześniej pobrały serduszko z numerem licytującego.
  6. Wylicytowane lalki zostaną przekazane tym osobom licytującym, których proponowana kwota za lalkę będzie najwyższa.
  7. Darowiznę za każdą wylicytowaną lalkę należy przekazać do Pani Magdaleny Bonar i Agnieszki Szpytko, które sprawują nadzór nad prawidłowym przebiegiem licytacji.
  8. Całą kwotę darowizny Koordynator projektu Katarzyna Bąk przekaże na konto UNICEF. Raport z akcji wraz z kwotą darowizny będzie opublikowany na stronie pp11brzeg.pl

KANAPKOWE LOVE w grupie III

serce ruchomy obrazek 0886

14 lutego w ramach realizacji programu kulinarnego "Wiem, co jem", grupa III wykonywała walentynkowe kanapki. Dzieci wykorzystały chleb tostowy różnego rodzaju, śmietankowy serek kanapkowy oraz zdrowy i pyszny dżem truskawkowy.

Joanna Gnatowicz

dokarmiamy ptaki zimą -zajęcia przyrodnicze w grupie III

12 lutego grupa III poszerzała wiadomości na temat przyrody. Podczas zajęć wykorzystano tekst literacki  dzieci- poznały nazwy i wygląd ptaków z karmnika.  Zajęcia stały się okazją do rozwijania wielu umiejętności:

-w zabawie muzycznej do piosenki o gilu, dzieci grały na trójkątach,

-w zabawie matematycznej, utrwaliły przeliczanie w zakresie 6,

-w zabawie plastycznej uczyły się odwzorowywania oraz elementów kodowania.

15 lutego grupa wybrała się do pobliskiego parku w celu dokarmiania ptaków zimą .

Joanna Gnatowicz

Basia Jurek

Katarzyna Bąk

Projekt edukacyjny "Wszystkie Kolory Świata" Unicef-u

Bardzo dziękujemy tym wszystkim ,którzy zaangażowali się w realizację projektu i poświęcili swój czas na uszycie szmacianych, charytatywnych laleczek.Zebraliśmy 60 pięknych, oryginalnych, niepowtarzalnych laleczek.Na holu I piętra można zobaczyć je z bliska i wybrać, upatrzyć sobie jakąś  celem zakupu. Minimalna kwota zakupu zgodnie z regulaminem Unicef to 10 zł. ( podczas licytacji płatność tylko gotówką).

Informujemy, że zebrane pieniądze z licytacji przekazane zostaną na konto organizacji Unicef i przeznaczone zostaną na zakup szczepionek dla dzieci z najuboższych części świata.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji.

Przyjdźcie, wylicytujcie i pomóżcie!!!!

Katarzyna Bąk