Ważne !

 

W związku z OGÓLNOPOLSKIM STRAJKIEM PRACOWNIKÓW OŚWIATY , oświadczamy, iż podtrzymujemy akcję strajkową. Wobec powyższego , nadal nie będziemy w stanie zapewnić opieki i bezpieczeństwa wszystkim dzieciom. 

Dziękujemy Państwu za wsparcie naszego protestu, cierpliwość i wyrozumiałość. 

Prosimy rodziców o zapewnienie opieki dzieciom w miarę możliwości. 

 

nauczycielki oraz pracownicy Przedszkola Publicznego nr 11 w Brzegu. 

niezapomniane wspomnienia z Rewii na lodzie 2.04

Dnia 2 kwietnia najstarsze grupy naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Opola. Brały bowiem udział w oglądaniu niezwykłego "spektaklu na lodzie". Wyjatkowe widowisko oparte na motywach baśni pt. "Przygody Sindbada Żeglarza " wywarło na publiczności ogromne wrażenie. 

WAŻNE!

W  ZWIĄZKU  Z  BRAKIEM  POROZUMIENIA  POMIĘDZY ZNP I FZZ  A  STRONĄ RZĄDOWĄ  NASZE PRZEDSZKOLE  PODEJMUJE  Z  DNIEM 08.04  AKCJĘ  STRAJKOWĄ  DO  ODWOŁANIA!

XV Letnia Halowa Olimpiada Przedszkolaków

"11 jest wspaniała, a drużyna doskonała.

Nie zmęczymy sie dziś wcale i sięgniemy po medale."

W sobotę 06 kwietna na sali gimnastycznej PSP nr 3 w Brzegu odbyła sie XV Halowa Letnia Olimpiada Przedszkolaków. Reprezentantami naszego przedszkola były 5-latki z grupy IV: Milenka, Iga, Mikołaj, Weronika i Kamil oraz 6-latki z grupy V: Ala, Igor, Iga, Lila, Lena.  Mali sportowcy rywalizowali w swojej kategorii wiekowej mając do wykonania 3 konkurencje sportowe. Wszystkie dzieci zachowując zasadę fair play zostały zwyciezcami zajmując pierwsze miejsce na podium. Sportowcy wygrali puchar a na ich szyi zawisły złote medale.Dzieci szczęśliwe wróciły do domu. 

mgr Katarzyna Bąk

Wiosenny ogródek w sali grupy IV

5-latki z grupy IV  pod czujnym okiem swoich pań w piątek zasadziły cebulki  na szczypiorek, fasolę, siały nasiona rzodkiewki, owsa, pietruszki , sałaty aby poznać od początku do końca proces powstawania rośliny- od kiełkującego nasionka po wyrastające z niego warzywo.Zakładanie zielonej hodowli w sali, podlewanie dostarczyło dzieciom ogromnych przeżyć i rozbudziło ich ciekawośc światem przyrody. Od teraz każdego dnia przedszkolaki bedą obserwować rozwój roślin pamiętając o ich częstym podlewaniu.  

mgr Katarzyna Bąk

Copyright © Topnet 2014