5-latki z grupy IV w pożegnalnym przedstawieniu dla starszaków

Tradycją naszego przedszkola od kilku lat jest pożegnalny występ 5-latków dla dzieci odchodzących do szkoły. W tym roku  dzieci z grupy IV pożegnały starszaków  z grup V i VI wierszykami, wakacyjnymi piosenkami i tańcami. Wręczyły im  także  prezent -  wakacyjnego słodkiego motylka życząc wszystkim  słodkich, szczęśliwych wakacji i pięknego rozpoczęcia roku szkolnego.

Katarzyna Bąk

Grupa VI i ich drzewa genealogiczne

Swoich najbliższych można poznawać na różne sposoby. Jednym z nich jest tworzenie drzewa genealogicznego, będącego odzwierciedleniem naszych więzi rodzinnych. Dzieci z grupy VI  poznały jego najprostszą wersję, obrazującą ich rodzeństwo, rodziców i dziadków. Choć jest to tylko prosty obraz, może okazać się świetnym wstępem do poznania historii rodziny. Tworzenie swojego drzewa było dla dzieci bardzo zajmujące , niektóre z nich znały imiona nawet swoich pradziadków. 

Przedszkolaki  wykonały  również drzewo naszej przedszkolnej rodzinki ,  czyli dzieci i panie z grupy VI. Portrety dzieci i pań są bardzo wierną kopią osób.

Małgorzata Augustyn

Katarzyna Bąk

pyszny i zdrowy koktajl owocowy w grupie III

Dwie soczyste truskaweczki

13 czerwca w ramach programu kulinarnego "Wiem, co jem", grupa III przygotowała koktajl owocowy.

Składniki : truskawki , banany, jogurt naturalny, listki mięty. Rodzice zadbali o dostarczenie owoców, a było ich tyle ,że każdy mógł liczyć na 3 dokładki :)  

Joanna Gnatowicz 

Copyright © Topnet 2014