efekty pracy zdalnej-jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków.

Nauczanie zdalne to "nowe" pojęcie, z którym zarówno nauczyciele, jak i rodzice i dzieci musieli się zmierzyć w praktyce. Dlatego cieszy nas ogromnie, że mimo trudności dnia codziennego i wyjątkowej sytuacji, w której przyszło nam żyć -okazujecie państwo-jako rodzice , chęci i zaangażowanie do pracy z dzieckiem w domu.  Dziękując za Państwa odzew, pragniemy docenić starania dzieci i rodziców na szerszym forum.  We współpracy z Urzędem Miasta Brzeg-powstała galeria pracy zdalnej naszego przedszkola, którą można podziwiać w gmachu urzędu. Z powodu ograniczonego miejsca, wybór prac został zawężony. Jednak wszystkim dzieciom i rodzicom serdecznie dziękujemy! Jesteśmy z Was dumni drogie dzieci ! 

 

   

Joanna Gnatowicz 

Copyright © Topnet 2014