program edukacyjny PCK ,,Drogowe ABC" w grupie III

Od 14.09 do 28.09 dzieci z grupy III zdobywały wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze biorąc udział w programie edukacyjnym PCK ,,Drogowe ABC".

Istotą programu jest nauczenie dzieci bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym podczas drogi do przedszkola i powrotu do domu, a także poinformowanie w jaki sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo w trakcie zabawy na świeżym powietrzu.

Dzieci poprzez połączenie nauki i zabawy dodatkowo zdobywały informacje na temat numerów alarmowych oraz poznały podstawy udzielania pierwszej pomocy. Jesteśmy przekonane, że dzieci świetnie się bawiły realizując  mniejsze i większe zadania. Projekt zakończyło oficjalne rozdanie dyplomów.

Wszystkim przedszkolakom serdecznie gratulujemy Małgorzata Moranowicz i Małgorzata Augustyn.