ciekawostki z grupy I

W grupie I ,codziennie, już od rana słychać wesołe odgłosy zabawy. Poranne smuteczki trwały bardzo krótko i teraz maluszki to prawdziwie dzielne przedszkolaki. Chociaż ciągle się uczymy być ze sobą, przestrzegać ustalonych reguł, dbać o bezpieczeństwo, bawić się razem z innymi dziećmi to świetnie nam idzie . Zabawy z kolegami i koleżankami dają nam dużo radości, uczymy się wzajemnego szacunku do dzieci i dorosłych. Chętnie uczestniczymy w zajęciach i zabawach dydaktycznych, słuchamy naszych pań. Śpiewamy piosenki, bawimy się przy muzyce, gimnastykujemy się, rysujemy,  malujemy. Dużo rozmawiamy na różne ciekawe tematy- na przykład o Pani Jesieni, o owocach, warzywach, jeżykach i wiewiórce. Bardzo lubimy bawić się w ogrodzie przedszkolnym i gdy tylko jest dobra pogoda to tam bywamy.

Przed nami nowe wyzwania i zadania, ale o nich następnym razem…

Iwona Górak