Dzień zielony to niezwykłe święto w naszym przedszkolu Magiczna różdżka sprawia, że wszystkie grupy zmieniają swój kolor na zielony, i dzięki wspólnej zabawie utrwalają znajomość zielonych warzyw i owoców oraz potrzebę zdrowego odżywiania. Dziś powitał dzieci teatrzyk pt. "Na straganie", taniec przy dźwiękach zielonego ogórka, rozpoznawanie warzyw za pomocą dotyku, zabawa w zielonego detektywa oraz kącik relaksacyjny- czyli maseczki z ogórka w wykonaniu chłopców dla dziewczynek Na pożegnanie przedstawiciele grup otrzymali upominki w postaci nasionek ogórka do wysiania i pielęgnowania, oraz warzywa i owoce, z których wykonają zielone sałatki w grupach. Dziękujemy wszystkim grupom za zaangażowanie i wspaniałą zabawę oraz wykonanie prac plastycznych przedstawiających zdrowe warzywa i owoce Pani Renia, Pani Asia i Pani Basia Rz.