FESTYN RODZINNY POD HASŁEM "WSPÓLNE GODZINKI DLA RODZINKI"

Uwaga! Zaczynamy wielkie odliczanie do wyjątkowego wydarzenia w naszym przedszkolu, jakim będzie festyn rodzinny pod hasłem: "Wspólne godzinki dla rodzinki" U nas nuda nie istnieje , u nas zawsze coś się dzieje ! Jest radośnie, kolorowo, kreatywnie, odlotowo. Zapraszamy więc Rodziców i Przyjaciół naszego przedszkola już 17 maja           o godzinie 15.00 do naszego ogrodu przedszkolnego. Oto co nas czeka :   występy taneczno-wokalne - prezentacja każdej z grup,   niespodzianka dla rodziców od nauczycieli w formie przedstawienia,   kawiarenka, stoiska ze słodkościami dla dzieci,    kącik kulinarny dla miłośników grochówki   kącik plastyczny   kącik masażu   strefa do zabaw na dmuchańcach itp. Czekamy na Państwa!!!